Atvira KTU klasė naudojasi nuotolinio mokymo privalumais

Balandžio 30 d. II–III klasių mokiniams KTU prodekanė fizikė doc. dr. Živilė Rutkūnienė skaitė paskaitą „Stebuklinga XXI a. medžiaga“. Paskaitos metu buvo pristatytas grafenas ir naujesni jo variantai. Dėstytoja paaiškino, kuo ypatingas grafenas, kokiomis savybėmis pasižymi ši medžiaga ir koks platus jos panaudojimas (paskaitos klausėsi 65 mokiniai).

Gegužės 12 d. I–III klasių mokiniai dalyvavo KTU prof. dr. Roberto Alzbuto paskaitoje „COVID-19 ligos poveikio ir atsparumo stebėjimo duomenys ir tikimybiniai modeliai“. Pranešėjas kalbėjo apie duomenis, jų gausą, apie galimybes juos panaudoti. Analizuodami duomenis susijusius su Covid susirgimais, matematikai modeliuoja situacijas. Matematinis modeliavimas yra universalus, tačiau nėra galimybių padaryti idealius modelius. R. Alzbutas kalbėjo apie  ilgalaikes ir trumpalaikes prognozes, jų tikslumą ir  reakciją į bet kokius pokyčius. Profesorius ragino mokinius domėtis matematika ir programavimu ir įvardijo duomenų mokslą kaip labai perspektyvų (paskaitoje dalyvavo apie 70 mokinių).

Atviros KTU klasės vadovė Asta Grimalauskienė,
matematikos mokytoja metodininkė