Jaunųjų šaulių vasara

Birželio 21–22 d. gimnazijos I c klasės jaunosios šaulės Gabrielė Jaškevičiūtė ir Kotryna Dumbliauskaitė bei būsimi gimnazistai Liepa Zorubaitė ir Benediktas Balbieris dalyvavo žygyje baidarėmis nuo Merkio aukštupio. Dviejų dienų stovykla paliko neišdildomus prisiminimus, emocijas, stiprų tarpusavio draugystės ir bendrumo ryšį.

Birželio 25 d. gimnazijos III b klasės jaunasis šaulys Dovydas Griškevičius savo baimes nugalėjo šuolyje parašiutu parašiutinio rengimo stovykloje Pociūnuose.

Po nusileidimo potyrių ir emocijų žodžiais nenusakysi. Visa tai reikia patirti ir išbandyti, o svarbiausia – nugalėti save.

Birželio 28 – liepos 4 dienomis jaunųjų šaulių ugdymo III pakopos stovykloje Pivašiūnuose savo žinias gilino 2 jaunieji šauliai: Dovydas Griškevičius (III b) ir Gabrielė Jaškevičiūtė (I c), o Erika Peleckaitė (I f) vadovavo būriui.

Ramūnė Jasaitienė, jaunųjų šaulių vadovė