Jaunųjų šaulių XXIII sporto žaidynėse – puikūs gimnazistų laimėjimai

Rugsėjo 16-19 dienomis Balsių stovyklavietėje vyko XXIII jaunųjų šaulių sportinės varžybos, kuriose žaidėjai savo jėgas išbandė orientavimosi rungtyje, vasaros biatlone, šaudyme iš MK šautuvo, kliūčių ruože, šaudyme iš pneumatinio šautuvo, vandens rungtyje ir  būrių rikiuotės konkurse, kurį stebėjo ir vertino Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. Albertas Dapkus.

Nors oras nelepino, dažnai merkė lietus, tačiau komandinis darbas ir vienas kito palaikymas buvo labai svarbus siekiant rezultatų. Po įnirtingos kovos visose rungtyse karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda, kurios sudėtyje buvo ir gimnazijos jaunieji šauliai Ignas Nedzinskas (IV b), Einaras Kazlauskas (III d), Kotryna Dumbliauskaitė (II c) ir Lukrecija Leškevičiūtė (I c), iškovojo trečiąją vietą.

Jaunieji šauliai tapo ir sporto festivalio „Sportas visiems“ dalimi Palangoje. „Lietuvos šaulių sąjunga skatina sveiką gyvenimo būdą, siekia, kad jaunimas savo laisvalaikį leistų kuo aktyviau, todėl džiaugiamės, kad šiemet pavyko suorganizuoti jaunųjų šaulių sporto žaidynes ir, žinoma, tradiciškai jų dalimi tapo jaunųjų šaulių komandų dalyvavimas sporto festivalyje, kur jaunuoliai gali išmėginti įvairias rungtis, o organizacija prisistatyti visuomenei“, – sakė Jaunųjų šaulių sporto žaidynių vadovas Tadas Venskūnas.

Žaidynių uždarymo ceremonijos metu medaliais ir diplomais buvo apdovanotos jaunųjų šaulių komandos, atskirose rungtyse užėmusios prizines vietas. Mūsų rinktinės jaunųjų šaulių komanda geriausiai pasirodė orientavimosi rungtyje, kurioje Kotryna Dumbliauskaitė iškovojo pirmą vietą. Kitose rungtyse neperžengėme 5 vietos, o vandens rungtyje iškovojome 3-iąją vietą.

Ramūnė Jasaitienė, jaunųjų šaulių būrelio vadovė