Jaunųjų šaulių sėkmė karininko A. Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės varžybose „GERAS ŠAULYS – 2021“

Spalio 16 d. ankstų rytą į Alytaus Didžiosios Kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono poligono šaudyklą rinkosi LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės 104, 105, 106, 107 ir 108 kuopų komandos (po 4 narius) dalyvauti rinktinės organizuotose kasmetinėse jaunųjų šaulių šaudymo varžybose „GERAS ŠAULYS – 2021“.

Jaunieji šauliai varžėsi 11–14 metų ir 15–18 metų amžiaus grupėse.

Mūsų gimnazijai vyresniųjų amžiaus grupėje atstovavo jaunieji šauliai Matas Matulaitis (I f) ir Ignas Nedzinskas (IV c). Kuopos varžėsi smiginio, pneumatinio ilgavamzdžio ir pistoleto, MK 25 m (be optikos) ir 100 m (su optika) bei granatos mėtymo rungtyse. Po kelių valandų nežinios ir susikaupimo, paaiškėjo rezultatai: 106-osios kuopos jaunieji šauliai, kurių komandoje ir dalyvavo Matas su Ignu, šaudymo rungtyse surinko 526 taškus ir tapo nugalėtojais!!! Taurė atiteko mūsų gimnazijai.

Puikiais pagalbininkais prie rungčių vykdymo ir teisėjaujant buvo gimnazijos I c klasės jaunieji šauliai: Benediktas Balbieris, Lukrecija Leškevičiūtė ir Liepa Zorubaitė.

Liepa Zorubaitė, jaunoji šaulė