Uždekime žvakelę ant laisvės kovotojo kapo

Spalio 20 dieną Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos jaunieji šauliai prisijungė prie akcijos „Uždekime žvakelę ant laisvės kovotojo kapo“. Kapinėse, esančiose prie Šv. Angelų Sargų bažnyčios, sutvarkėme karininko A. Juozapavičiaus, kurio vardu pavadinta rinktinė, mokytojo, šaulio, savanorio Juozo Bloznelio, Alytaus šaulių kuopos vado ltn. Benjamino Meškelio, nežinomų karių, savanorių kapus ir paminklą visiems žuvusiems už Lietuvos laisvę šauliams atminti. Ši tradicija būrelyje puoselėjama jau ne vienerius metus.

Jaunieji šauliai tvarkė aplinką, padėjo gėles, uždegė žvakutes, žuvusių atminimą pagerbė tylos minute.

Spalio 28 d. gimnazijos jaunieji šauliai, atstovaudami karininko A. Juozapavičiaus 1-ajai šaulių rinktinei, pagerbė palaidotus Lietuvos karius ir šaulius .

Jaunųjų šaulių vadovė Ramūnė Jasaitienė