Tarptautinio Erasmus+ mokyklų mainų partnerysčių projekto „A table cityons!” tiriamoji veikla

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai, Erasmus+ projekto „A table citoyens!“ dalyviai, kartu su Jaunojo tyrėjo būrelio nariais gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje gruodžio 9 dieną vykdė tiriamąją veiklą „Nitratai: taikymas, poveikis organizmui, koncentracija kai kuriose daržovėse“. Susipažinę su azoto junginių didele reikšme bei pertekliaus žala gyviems organizmams ir augalams, atliko nitratų ir nitritų koncentracijos tyrimus kai kuriose neapdorotose populiariose daržovėse. Pasirinko labai populiarias daržoves: agurkus, pomidorus, ridikėlius, salotas, salierus, morkas. Projekto dalyviai  tyrė skirtingų kilmės šalių žalias daržoves, įgytas prekybos centre naudodami indikatorines nitratų ir nitritų juosteles. Nitratų koncentraciją nustatinėjo skirtingose daržovės vietose: šerdyje, poodiniame sluoksnyje, lapo apatinėje dalyje bei žaliame lape. Nitritų daržovėse neaptiko, kadangi šie, daržovėms stovint šaldytuve, virsta nitratais.

Apibendrinę ir palyginę tyrimo rezultatus, mokiniai nustatė, kad sveikiausios tirtos daržovės – pomidorai. Juose nitratų neaptiko. Visose kitose tirtose daržovėse nitratų koncentracija viršija leistiną normą nuo 10 iki 25 kartų, o salotų lapo šerdyje bei saliero stiebo viršutinėje dalyje – iki 50 kartų. Nitratai žmogaus organizme virsta nitritais, patenka į kraujotaką ir kenkia, nes pakeičia hemoglobino geležies valentingumą – iš dvivalentės į trivalentę (iš Fe2+ į Fe3+). Toks hemoglobinas vadinamas methemoglobinu. Jis negali prisijungti ir pernešti deguonies į audinius. Vystosi deguonies stygius organizme (hipoksija). Gali pasireikšti klinikiniai simptomai: pykinimas, vėmimas, silpnumas, galvos skausmas. Deguonies badas  (hipoksija) gali sukelti  mėlyno atspalvio lūpų sindromą, taip pat ausų ir retais atvejais nosies (tai vadinama mėlyno kūdikio nosies sindromu, sergant mažamečiams).  Sunkiais atvejais tai gali sukelti kvėpavimo ir širdies problemas, net mirtį.

Remdamiesi tyrimu, mokiniai padarė išvadą, kad, nuolat valgant šias daržoves  didesniais kiekiais, galima susilaukti sveikatos problemų. Kadangi daržoves valgyti būtina, šiuo metų laiku galima rinktis raugintas, kurios yra saugesnės, arba vasarą lietuviškuose ūkiuose auginamas ir mūsų regiono gyventojams daugiau įprastas, sandėliuose laikomas daržoves.  

Janė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė