Kalėdinio atviruko magija

Su gražiausiomis metų šventėmis giminaičius ir bičiulius visuomet norisi pasveikinti ypatingai. Net ir kruopščiai apgalvota dovana nepaliks tokio įspūdžio, kokį gali padaryti rankų darbo kalėdiniai atvirukai. Kalėdinis atvirukas yra sveikinimo atvirukas, siunčiamas kaip tradicinės Kalėdų šventės dalis, siekiant perduoti žmonėms įvairius sentimentus, susijusius su kalėdine švente ir atostogomis. Gamybos procesas nėra toks sudėtingas, kaip kad galėtų pasirodyti iš pradžių – prireikia tik šiek tiek kūrybiškumo. Gimnazijos pirmų klasių mokiniai technologijų pamokose gamino kalėdinius atvirukus, kuriuos po parodėlės dovanos savo draugams ar artimiems žmonėms.

Dovanojant atviruką, kartu dovanojamas asmeninis dėmesys, prisiminimas ir džiugi emocija, parodant, jog gavėjas išties svarbus.

Lai šios šventės pripildo Jūsų širdis ir gyvenimą džiaugsmo, juoko, meilės ir kitų pačių geriausių dalykų! Smagių Kalėdų!

Technologijų mokytojos Snieguolė Valentukonienė ir Danutė Račkauskienė