Erasmus+ projekto „A table citoyens!“ vizitas Prancūzijoje

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija intensyvina karantino pristabdytų tarptautinių projektų veiklas

Sausio 8-15 dienomis Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos šešių mokinių ir trijų mokytojų delegacija dalyvavo projekto Erasmus+ „A table citoyens! De la Culture alimentaire européenne aux enjeux humanitaires“ (Prie stalo, piliečiai! Nuo Europos maisto kultūros iki iššūkių žmonijai) trečiame partnerių susitikime Prancūzijoje, Nanto mieste, Carquefou Honoré-d‘Estienne-d‘Orves licėjuje. Susitiko trijų šalių delegacijos iš penkių dalyvaujančių projekte. Šio vizito metu patirtimi dalijosi, užsienio kalbų komunikacinius gebėjimus tobulino Lietuvos, Čekijos ir šeimininkų prancūzų komandos.

Oro uoste nuotaikingai gimnazijos komandą pasitiko projekto koordinatorė, licėjaus direktoriaus pavaduotoja Carmen Petre ir šeimos, kurios priėmė mūsų mokinius.

Sekmadienį mokiniai praleido šeimose, o pirmadienio rytą visi sugužėjo į licėjaus amfiteatro salę. Po licėjaus direktorės sveikinimo kalbos prisistatė kiekvienas projekto dalyvis, o koordinatorė supažindino su būsimomis veiklomis. Apžiūrint modernias licėjaus erdves mokiniai žavėjosi šiuolaikiškai įrengta biblioteka, klasėmis ir sporto kompleksu.

Projekto metu gimnazistai dalyvavo pamokose, netgi rašė kontrolinius darbus. Dalį laiko praleido pažindindamiesi su Luaros regiono kulinarinėmis tradicijomis, žymiomis vietomis, lankėsi aplinkiniuose miesteliuose, plaukė laiveliu į išskirtinio grožio žvejų kaimelį, žavėjosi Meno muziejaus erdvėmis, lankėsi Teismo rūmuose ir net stebėjo teismo procesą.

Šio projekto tikslai yra parodyti dalyviams, jog mityba tampa vis didesniu iššūkiu tvariam Europos vystymuisi; padėti suprasti, jog turime vartoti atsakingai ir būti solidarūs; suvokti ryšį tarp biologinės įvairovės nykimo ir žmonių mitybos. Viena iš projekto veiklų kiekvieno vizito metu – domėtis šalies kulinariniu paveldu, iššūkiais, su kuriais susiduria vietos gamintojai. Todėl  apsilankę Nanto turguje, kuriame rinko informaciją apie Prancūzijos maisto įvairovę, mokiniai kūrė projektą-pristatymą „Tarptautinis meniu“.

Savaitė prabėgo greitai ir, jeigu pirmąją dieną mokiniai buvo nedrąsūs, jautėsi nejaukiai, tai išsiskyrė taip susidraugavę, kad kai kas net ašarą nubraukė. Išsiskyrė ne visam laikui, nes po antrųjų žiemos atostogų laukia dar vienas susitikimas – mūsų gimnazijoje.

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokytojos:
Vida Balevičienė, geografijos mokytoja metodininkė,
Agnė Ingelevičienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė,
Janė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė.