Sveikiname 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo prizininkus

Sausio 14 dieną Alytaus Putinų gimnazijoje vyko 60-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapas, kuriame dalyvavo 23 Alytaus bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių mokiniai. Iš 13 dalyvavusių mūsų gimnazistų prizininkais tapo 9 mokiniai, likusieji keturi pelnė Pagyrimo raštus.

Sveikiname

Pirmos vietos laimėtojus: Dominyką Kazočiūną, IV a kl., Viltę Maselskaitę, II a kl., Kristupą Šilalę, I a kl.

Antros vietos laimėtojus: Joną Žilinską, III a kl., Eveliną Gecevičiūtę, II a kl., Salvijų Rasimavičių, I e kl.

Trečios vietos laimėtojus: Eveliną Čaplikaitę, IV a kl., Eglę Maselskaitę, IV a kl., Emiliją Vaikšnoraitę, III a kl.

Pagyrimo raštais apdovanotus: Lėją Kašelionytę, III a kl., Benitą Eimutytę, I e kl., Deirą Ardzevičiūtę, I a kl., Arnį Juknevičių, I d kl.

Janė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė