„Bendradarbiaujančių klasių“ projektas, skirtas Vasario 16-ajai

Šiemet Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventę pasitinkame kitaip – vasario 11 d. gimnazijos II d klasės  mokiniai kartu su istorijos mokytoja Asta Šulciene dalyvavo bendradarbiavimo pamokoje „Vasario 16-ji – Valstybės atkūrimo diena“. Kartu su kitų miesto gimnazijų mokiniais bendradarbiavome ir nuotoliniu būdu vedėme jungtinę pamoką. Šią iniciatyvą rengia projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir „Mokyklų tobulinimo centras“. Ruošiantis didžiausiai bendradarbiavimo pamokai, galėjome rinktis istorijos dalyko porininką ir kartu kurti bendrą šios dienos pamokos planą. Turėjome galimybę tarpusavyje keistis idėjomis bei vieni iš kitų pasisemti kūrybiškumo. Pamokos pabaigoje savo žinias mokiniai pasitikrino jiems organizuotame protmūšyje.

Informacinės technologijos ir bendradarbiavimas padėjo  parengti puikią istorijos ir pilietiškumo pamoką apie 1918 m. vasario 16-osios akto paskelbimo istorines aplinkybes, nepriklausomybės signatarus bei šio dokumento istorinę reikšmę šiandienos Lietuvai.

Sveikiname visus su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Asta Šulcienė istorijos mokytoja metodininkė