Išvyka į edukacinę parodą „Body Worlds & The Story of the Heart“

2022 m. vasario 25 d.  I–IV klasių gimnazistai vyko į nepamirštamą ir atradimų kupiną kelionę po žmogaus kūną – edukacinę parodą „Body Worlds & The Story of the Heart“ Kaune. Anatomijos parodoje mokiniai pamatė apie 150 unikaliu plastinavimo metodu konservuotų kūno dalių, organų ir žmogaus kūnų. Paroda mokiniams padėjo geriau suprasti žmogaus kūno sudėtingą struktūrą, funkcionalumą ir skirtingų organų tarpusavio sąveiką. Parodos „Body Worlds“ tikslas – skatinti gyvybingumą, geros fizinės būklės palaikymą ir sveikesnį gyvenimo būdą bei suteikti žmonėms galimybę geriau pažinti savo organizmą.

Ši išvyka, tai Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dovana, padėka mūsų mokyklos pirmūnams, kurie pirmąjį pusmetį pabaigė labai gerais pažymiais, garsino mūsų mokyklos vardą, dalyvaudami įvairiuose konkursuose, olimpiadose ir sportinėse varžybose.

Išvyką į parodą organizavo gimnazijos taryba.

Ieva Norkienė, vyresnioji matematikos mokytoja