Erasmus Media Smart Citizens of Future – nepamirštamas mokymasis Kroatijoje

Balandžio 24-30 dienomis mūsų mokyklos mokinės Enrika Azaravičiūtė , Toma Kaušakytė , Kamilė Dvilinskaitė, Saulė Kazlauskaitė, Emilija Vildaitė bei mokytojos Jūratė Vailionienė ir Jovita Žilinskienė dalyvavo Erasmus+ projekto „Media Smart Citizens“ partnerių susitikime Kroatijoje, Zaprešić mieste. Vizite dalyvavo dar keturių šalių atstovai: kroatai, italai, turkai ir portugalai.

Vizito metu įgijome daug patirties, bendradarbiavome su kitų tautų žmonėmis, dirbome grupėse, atlikome įvairias užduotis, kūrėme vaizdo įrašus, plakatus, minčių žemėlapius apie įvairias medijas. Spėjome pažinti kitas kultūras, susidraugauti su kitataučiais.

Projektas vyko anglų kalba, o tai leido mums pasitikrinti anglų kalbos žinias ir jas pagerinti. Tobulinome ne tik anglų kalbos įgūdžius, bet ir sužinojome daug naujų įvairių kalbų žodžių. Šio vizito metu daug dirbome komandose su visų projekto šalių atstovais, todėl buvo labai svarbus  bendradarbiavimas.

Vizito metu spėjome pamatyti Kroatijos grožį: lankėmės Plitvicų ežerų nacionaliniame parke, pamatėme sostinės – Zagrebo grožį, pažinome Zaprešić miestelį. Taip pat lankėmės muziejuose, o paskutinę dieną dalyvavome talkoje ir gražinome aplinką.

Projekto metu atrastos naujos pažintys, patirti nuotykiai, įgytos žinios ilgai išliks mūsų atmintyje, o patobulinti įgūdžiai leis sėkmingiau mokytis ir būti visaverčiais europiečiais.

Kamilė Dvilinskaitė, I a klasės mokinė