Europos Sąjunga – galimybė veikti drauge

Gegužės 12 d. gimnazijos mokinių grupė (MEPA ir debatų klubo anglų kalba nariai) lankėsi Vilniuje, Europos informacijos centre. Turėjome puikią progą daugiau sužinoti apie ES istoriją, Europos Komisijos prioritetus bei jaunimo galimybes. Ačiū lektoriui Lukui Gyliui, kuris labai išsamiai supažindino su pačiais svarbiausiais Europos Komisijos tikslais 2019-2024 m. Tai – Europos žaliasis kursas ir skaitmenizacija, perėjimas prie kurios turi būti naudingas visiems. Labai įdomi paskaitos dalis buvo apie jaunimo galimybes ES, savanoriavimą. 2022 metai – Europos jaunimo metai. ES tikslas –  skatinti ir paremti jaunimo asmeninį, socialinį ir profesinį tobulėjimą.

Ši išvyka – pažintinio projekto „Europos Sąjunga: praeitis, dabartis ir ateitis” dalis.

Asta Šulcienė, istorijos mokytoja
Agnė Ingelevičienė, anglų k. mokytoja