Puikus jaunosios šaulės pasirodymas varžybose „ERNAKE 2022“

2022 m. birželio 3 d. Estijoje startavo jau XX jubiliejinės merginų orientavimosi (Estijoje dar vadinamos patrulių) varžybos „ERNAKE 2022“. Šios varžybos Estijoje yra labiausiai vertinamos, nes jų metu dalyviai turi nueiti daugiau nei 40 km per kontrolės punktus ir per 38 val. atlikti galybę užduočių. Varžybose merginos eina su kuprinėmis, į kurias yra sukrautos visos užduočių atlikimui, poilsiui ir maitinimuisi reikalingos priemonės. Varžybų metu pagalba ir priemonių papildymas yra draudžiamas.

Šiais metais orientavimosi varžybose dalyvavo ir karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunųjų šaulių komanda, kurią sudarė 4 merginos, viena iš jų mūsų gimnazijos antrokė Kotryna Dumbliauskaitė (II c).

Pernu (Pärnu) apskrityje dalyvės įveikė 49 km žygį iš Tihemetsa į Uulu miestelį. Atlikdamos žygį jaunosios šaulės susiplanavo ir įveikė trumpiausią atstumą iš visų komandų. Žygio metu kontroliniuose punktuose merginos atliko 18 įvairių užduočių.

Jaunųjų šaulių vadovė Ramūnė Jasaitienė