Naujasis MEPA sezonas prasideda!

Rugsėjo 15 d. jaunieji MEPA ambasadoriai pradėjo naujų mokslo metų veiklas – dalyvavo renginyje Alytuje, Jaunimo parke.

Finansų ministerija organizuoja renginių ciklą, pristatantį naujojo 2021–2027 m. laikotarpio Europos Sąjungos (ES) investicijas penkiuose Lietuvos miestuose. Naujos Europos sąjungos investicijos – svarbus žingsnis regionų kultūrai. Remiantis jomis bus užtikrinamas viešųjų paslaugų prieinamumas, pritaikant miestų teritorijas kultūros, švietimo, sveikatos paslaugų pasiūlai didinti. Taip ne tik Alytuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose bei regionuose atsivers galimybės dar aktyviau dalyvauti ir mėgautis kultūriniu gyvenimu. Antrasis renginys, kviečiantis tapti net 7,5 mlrd. eurų ES investicijų Lietuvoje dalininkais ir kurti pažangią Lietuvą, vyko Alytuje!

Renginių metu alytiškiams netrūko išmanių viktorinų, konkursų ir pokalbių su EUROPE DIRECT Alytus centro vadove Nijole Vitiene ir mūsų gimnazijos MEPA komandos nariais apie Europos jaunimo metus Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje palapinėje. Renginio dalyvius linksmino dainininkas Vidas Bareikis.

Asta Šulcienė, MEPA vyresnioji ambasadorė