Renginiai, skirti Europos kalbų savaitei

Rugsėjo 27 d. gimnazijoje vyko viktorina Europos kalbų dienai paminėti. Renginį vedė Alytaus „Europe Direct” centro vadovė Nijolė Vitienė, jai pagelbėjo jaunieji MEPA ambasadoriai. Viktorinoje dalyvavo šešios gimnazijos antrokų komandos, o pirmų trijų vietų laimėtojai buvo apdovanoti specialiais „Europe Direct” prizais. Viktorinos metu dalyviai turėjo galimybę pagilinti savo žinias ne tik apie Europos šalių kalbas, bet ir susipažinti su skirtingomis kultūromis, įvairių Europos šalių virtuvių maistu ir Erasmus + programa.

Rugsėjo 28 d. gimnazijoje įvyko dar vienas renginys Europos kalbų dienai paminėti. Eglė Žilinskaitė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vertimo ir kalbos reikalų koordinatorė, susitikime su gimnazistais pasidalijo savo darbo Europos Taryboje Liuksemburge patirtimi, papasakojo apie vertėjo darbo specifiką, ragino mokinius mokytis kuo daugiau užsienio kalbų, kurių mokėjimas atveria geresnes įsidarbinimo galimybes. Mokiniai galėjo užduoti juos dominančius klausimus bei gavo prizų atsakę į lektorės klausimus.

Asta Šulcienė,  istorijos mokytoja, vyresnioji MEPA ambasadorė