Jaunieji šauliai lankėsi Seime

Spalio 20 d. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos, Dzūkijos mokyklos ir Piliakalnio progimnazijos jaunieji šauliai Seimo nario Lauryno Kasčiūno kvietimu lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Čia mus maloniai pasitiko pats Seimo narys, papasakojo apie seimūnų darbą, įteikė atminimo dovanėles. Jo patarėjas Simonas Klimanskis vedė ekskursiją Seimo rūmuose. Jos metu pristatė Seimo instituciją. Aplankėme Seimo posėdžių salę, susipažinome su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbiomis erdvėmis – Kovo 11-osios Akto sale, Konstitucijos sale, Laisvės gynėjų galerija.

Džiugu, kad Seimo koridoriuje sutikome Seimo pirmininkę, šachmatų didmeistrę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, kuri maloniai ir nuoširdžiai bendravo su jaunaisiais šauliais.

Dėkojame LR Seimo nariui Laurynui Kasčiūnui už priėmimą, jo patarėjui Simonui Klimanskiui už ekskursiją po Seimo rūmus, šiltą ir nuoširdų bendravimą, o karininko A. Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės administracijai už nuvykimą į Vilnių.

Ramūnė Jasaitienė, jaunųjų šaulių būrelio vadovė