Kalėdinėje eXpo2022 – ir gimnazijos jaunieji verslininkai

Gruodžio 10 d. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda JB „Odorone“ – II a klasės gimnazistai Deimantė Barcevičiūtė, Domas Širvinskas, Emanuelė Tarasevičiūtė, Bernardas Petraška ir Deimantė Goceikytė – dalyvavo LJA kalėdinėje jaunųjų bendrovių mugėje eXpo2022.

Jaunoji bendrovė gamina miltelius, kurie sugeria maisto atliekų blogą kvapą, tokiu būdu leidžia ilgiau naudoti šiukšlių maišus atliekoms rinkti, nes nereikia skubėti išmesti pustuščio maišo.

Džiaugiamės iniciatyviais jaunuoliais, kurie turi idėjų, siekių ir šeštadienio poilsį iškeičia į aktyvią veiklą. Dalyvauti vienoje didžiausių jaunųjų bendrovių mugių Vilniaus Litexpo parodų rūmuose – puiki patirtis kiekvienam, kuriam rūpi mūsų ateitis ir tvarumas.

Jolita Noruvienė, ekonomikos mokytoja ekspertė