2022-uosius gimnazijoje užbaigė tradicija tapę apdovanojimai „VANAGYNAS’22“ 

Prieššventinį gruodžio 23-osios vakarą Alytaus miesto teatre įvyko kasmet visos Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos bendruomenės itin laukiama mokyklos apdovanojimų šventė ,,VANAGYNAS’22“. Mokinių tarybos organizuoto renginio svečiai galėjo išgirsti ryškiausius pastarųjų metų vardus, išvysti žinomiausius veidus bei stebėti įsimintinus muzikinius ir šokių pasirodymus.  

Šiais metais apdovanojimų ceremonija, kaip ir kiekvienąkart, sulaukė itin garbingų svečių. Mokyklos bendruomenė gausiais aplodismentais pasitiko Alytaus miesto merą Nerijų Cesiulį. Jis susirinkusiesiems palinkėjo prieš šventes nepagailėti gražių žodžių vieni kitiems, apkabinti savo mokytojus bei išsinešti šilumos iš gimnazijos apdovanojimų. Renginio dalyvius sveikindama gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Dragūnienė pasidžiaugė, jog nors pirmąkart prieš devynerius metus surengtas „VANAGYNAS“ jau spėjo įgauti kiek humoristinę formą, tačiau vis tiek išlaiko aukštą meninį lygį.

Po sveikinimų atėjo metas pagrindinei šventės daliai – „VANAGYNO“ nominacijų laimėtojų paskelbimui ir apdovanojimams. Šiemet Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokytojai bei mokiniai varžėsi 11 nominacijų. Tarp jų buvo ir legendinėmis jau tapusios „Metų mokytojo frazė“, „Metų draugai“, „Metų muzikantas“ bei naujos, pirmąkart pasirodžiusios nominacijos – „Metų „dienyne tik pažymiai“, „Metų mokytojai draugai“, „Metų geranoris“ ir kt. Kai kurių nominacijų nugalėtojams garbingą „VANAGYNAS’22“ statulėlę bei rėmėjų prizus įteikė net mūsų miesto valdžios atstovai: meras Nerijus Cesiulis, vicemeras Povilas Labukas bei savivaldybės tarybos narys Šarūnas Klėgeris. O laimėtojais šiemet tapo: „Metų mokytojas aktyvistas“ – Meilė Platūkienė, „Metų parkuotojas“ – Rokas Drobnys, „Metų „dienyne tik pažymiai““ – Nedas Žukevičius, „Metų politikas“ – Justina Janušonytė, „Metų mokytojo frazė“ – „Geriausia kontracepcija yra du prezervatyvai ir nieko nedaryt“ (posakio autorė Juratė Vailionienė), „Metų draugai“ – Ąžuolas Nauckūnas ir Nojus Baliūnas, „Metų mokytojai draugai“ – Edita Gumauskienė bei Lina Gailienė, „Metų geranoris“ – Asta Grimalauskienė, „Metų da Vinčis“ – Vidmantas Jankauskas, „Mis Vanagas“ – Jovita Žilinskienė, „Metų muzikantas“ – Gustas Nikulinas.  

Muzikiniais pasirodymais renginį papuošė mūsų mokyklos mokiniai. Ūla Reklaitytė užtraukė muzikinės grupės „Baltos varnos“ dainą ,,Dalija“, o Marta Judickaitė priminė, koks skambus yra mokyklos himnas. Vakarė Jarmalavičiūtė padainavo jausmingą kūrinį ,,Karoli“. Skaistė Underytė atliko baleto numerį ,,Vandenyno galia“, o jos kolegė, šokėja Augustė Mažeikaitė pademonstravo nuotaikingąjį „Čia čia čia“. Gimnazijos apdovanojimus vainikavo Martos Judickaitės atliekama daina, o jai skambant scenoje pasirodė Mokinių tarybos nariai, kurie padėkojo žiūrovams ir svečiams už nuostabiai praleistą laiką kartu besimėgaujant profesionaliu renginiu.  

Renginys taip pat nebūtų sulaukęs tokio pasisekimo ir be gausaus būrio rėmėjų. Tad norime padėkoti visiems, kurie sava produkcija bei finansiškai prisidėjo prie „VANAGYNAS‘22“ organizavimo: UAB „Baltforta“, UAB „Koslita“, UAB „AMES“, VšĮ „Aqua historia“, UAB „Miško sprendimai“, VšĮ „Dzūkijos veidas“, salonui „Sintija“, mažajam SPA centrui „Kristalų namai“, grožio studijai „ANNA“, UAB „AAA Baltic“, parduotuvei „Šarkos papuošalai“, gėlių ir dekoro studijai „Dekoflora“, parduotuvei „Lauko gėlės“, Alytaus miesto „Zonta“ klubui, kakuciai.lt, UAB „Druska Pipirai“, greito maisto restoranams „Bistro pica“ ir „Basilico pizza“, Alytaus Rotary klubo prezidentui Sauliui Ivoškai. Ypatinga padėka Alytaus miesto merui Nerijui Cesiuliui, vicemerui Povilui Labukui, nes jų dėka mūsų gimnazijos bendruomenė galėjo mėgautis nuostabiu renginiu Alytaus miesto teatre ir pasitiko didžiųjų žiemos švenčių maratoną kupina neišdildomų įspūdžių bei prisiminimų.   

Viltė Maselskaitė, Erika Mažolytė, Taja Tamkevičiūtė, Knyg(i)ų klubo narės