Visi keliai atviri. Kurį pasirinkti?

Sausio 19-tą dieną Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos III klasių mokiniai vyko į Kaune vykusį bene populiariausią ir įdomiausią metų renginį ,,Aukštųjų mokyklų mugė 2023”. Mugėje viešėjo ne vien tik didžiųjų , bet ir visų Lietuvos miestų, tarp jų ir Alytaus,  gimnazistai. Mes turėjome galimybę pabendrauti su universitetų ir kolegijų atstovais, užduoti  rūpimus klausimus ir gauti reikiamą informaciją iš pirmų lūpų. Studijų pasirinkimas kiekvienam jaunam žmogui yra atsakingas ir sudėtingas procesas, todėl labai svarbūs yra vyresniųjų patarimai ir palaikymas. Švietimo institucijų atstovai supažindino mokinius su studijų programomis, stojimo sąlygomis, galimybėmis ir atsakė jiems į pačius svarbiausius klausimus. Nestigo ir aktualių diskusijų bei renginių, kuriuose buvo dalijamasi savomis sėkmės istorijomis. Taip pat netrūko inovatyvių idėjų, kurias buvo galima išbandyti gyvai, o mokyklų dalijama atributika nepaliko nė vieno abejingo, nusiminusio. 

Gimnazistų paklausus, ką gero suteikė jiems ši mugė, ne vienas paminėjo, jog įgyta nauja informacija bei patirtis padės apsispręsti, kur ir ką studijuoti bei kokie bus jų planai ateityje.

III a klasės mokinė Deimantė Gudaitytė