Fizikos konkurse KTU – ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai

Kovo 4 d. pirmieji pavasarinės saulės spinduliai pasveikino 14 mūsų gimnazijos I-III klasių mokinių, lydimų fizikos mokytojos Linos Gailienės, atvykusių į 27-ąjį respublikinį prof. K. Baršausko fizikos konkursą moksleiviams. Kaip saulei šviečiant už lango siautė pūga, taip ir mūsų gimnazistų protingos mintys siausdamos nugulė uždavinių sprendimo lapuose. Tai buvo nemenkas iššūkis mūsų jaunimui, nes nė vienas nenorėjo pasijusti prastesnis nei bet kuris kitas konkurso dalyvis, kurių šiais metais susirinko tikrai nemažai.

Įkvėpę akademinių žinių pripildyto KTU oro, pasidairę po atsinaujinusias universiteto patalpas, gimnazistai savo gomurius palepino konkurso dalyviams skirtomis vaišėmis. Diena universitete baigėsi stebint įdomiuosius fizikos demonstracinius  bandymus, kurie įkvėpė dar atidžiau stebėti aplinką ir joje atrasti vis daugiau žinomų fizikos dėsnių. 

Lina Gailienė, fizikos mokytoja metodininkė