Jaunųjų gimnazijos tinklininkių sėkmė LMŽ zoninėse bendrojo ugdymo mokyklų  varžybose

Kovo pradžioje visoje šalyje vyko 2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) zoninės bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių (gim. 2006 m. ir jaunesnių) tinklinio varžybos, kuriose dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į 8 pogrupius. Viename iš jų rungėsi keturių gimnazijų – Varėnos „Ąžuolo“, Druskininkų „Ryto“, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago – ekipos. Šios komandos tarpusavyje grūmėsi kovo 2 d. (ketvirtadienį) mūsų gimnazijoje.

Varžybose, pritraukusiose didžiulį būrį mūsų gimnazistų, buvo sužaistos šešerios rungtynės, kurioms teisėjavo Tautvilė Jakubauskienė. Įdomu tai, jog siekiant išsiaiškinti dvikovos laimėtoją nė viename iš šių mačų neprireikė trečiojo seto. Tačiau daug įtampos buvo rungtynėse tarp Alytaus ir Druskininkų jaunųjų tinklininkių: po itin atkaklios kovos alytiškės turėjo pripažinti druskininkiečių pranašumą. Tačiau fizinio ugdymo mokytojo Svajūno Žvinakio vadovaujama mūsų mokyklos komanda, už nugaros palikusi  III ir IV vietas užėmusias žaidėjas iš Varėnos bei Vilkaviškio r., zoninėse varžybose užėmė garbingą II vietą.

Vicečempionių ekipoje A. Ramanausko-Vanago gimnazijai atstovavo Evelina Kiguolytė, Ieva Remeškevičiūtė, Emilija Miglinaitė (visos iš I a klasės), Aistė Bračiulytė (I b kl.),  Ema Matusevičiūtė (I d kl.), Rugilė Tamošaitytė (II a kl.), Evelina Aleksandravičiūtė (II e kl.) bei Milda Girdvainytė (II f kl.).

Alytiškės kartu su šio LMŽ etapo nugalėtojomis Druskininkų „Ryto“ gimnazijos merginomis pateko į tarpzonines varžybas, kurios vyks kovo 24-26 d.

Taja Tamkevičiūtė, Knyg(i)ų klubo narė