Sveikiname

Kristupą Šilalę, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos II a klasės mokinį, 61-ojoje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje, šalies etape, laimėjusį bronzos medalį (III laipsnio diplomą).

Alytaus miesto vardą Lietuvos mokinių 61-osios chemijos olimpiados šalies etape garsino du mūsų gimnazijos II a klasės mokiniai: Gerda Brazaitė ir Kristupas Šilalė. Kvietimas į šį etapą – įrodymas, kad mūsų gimnazistai pateko į trisdešimties Respublikoje geriausiai chemiją besimokančiųjų dešimtokų sąrašą.

Olimpiados eksperimentinėje dalyje geriau pasirodė Gerda, aplenkusi Kristupą 2 taškais ir patekusi į pirmaujančiųjų dešimtuką iš 60-ties I-II klasių mokinių. Teorines užduotis įveikti žymiai geriau pavyko Kristupui. Rezultatas puikus – trečia vieta tarp chemijos dalyką puikiai mokančių Lietuvos Respublikos dešimtokų.

Janė Liutkienė, chemijos mokytoja ekspertė