Sveikiname Alytaus miesto moksleivių pavasario kroso „Dzūkelio iššūkis“ laimėtojus

Balandžio 19 d. (trečiadienį) Kurorto parke vyko 2023 m. Alytaus miesto moksleivių pavasario krosas „Dzūkelio iššūkio“ taurei laimėti, kurį organizavo VŠĮ „Alytaus maratonas“. Šių varžybų metu jaunieji sportininkai varžėsi komandinėse ir individualiose bėgimo rungtyse. Jose labai sėkmingai pasirodė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokiniai – komandinėje rungtyje mūsų mokyklos komanda, sudaryta iš dešimties bėgikų, užėmė I vietą.

Individualiose varžybose „vanagai“ taip pat parodė puikius rezultatus. Pirmieji 1500 m  rungtyje atbėgo Dominykas Jakubynas (II a klasė) ir Kristina Stasionytė (III f klasė). 1000 m distancijoje geriausiai pasirodė Goda Šataitė (I f klasė). II vietą 1500 m rungtyje iškovojo Augustina Keblikaitė (III f klasė). Treti liko Brigita Gudžiauskaitė (II f klasė, 1000 m distancija) ir Eitvydas Prakapas (IV f klasė, 2000 m distancija).

Komandos vadovė Sigita Ulonienė