Mankštų savaitė

Praėjusią savaitę Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko fizinio ugdymo mokytojos Sigitos Ulonienės inicijuota „Mankštų savaitė“. Jos metu gimnazistai buvo kviečiami kasdien po keturių pamokų mokyklos vidiniame kiemelyje pasportuoti kartu su I–II klasių mokinėmis, demonstravusiomis savos kūrybos mankštą.

Taip siekta paskatinti mokinių fizinį aktyvumą pertraukų metu. Fizinio aktyvumo svarbą jaunuolių akademiniams rezultatams ir nuotaikai pabrėžė S. Ulonienė, „Mankštų savaitės“ atidarymo metu tarusi sveikinimo žodį. Patį renginį, sulaukusį didžiulio mokyklos bendruomenės dėmesio, pradėjo ir uždarė pedagogės ruoštos aerobikos šokėjos, pristačiusios savo programą.

Verta paminėti, jog „Mankštų savaitės“ veiklose noriai dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, jie rodė teigiamą pavyzdį jaunimui ir stiprino bendruomeniškumo jausmą gimnazijoje. Tad ateityje ketinama plėtoti aktyviųjų pertraukų idėją, jas organizuoti mokykloje dažniau. 

Fizinio ugdymo mokytoja Sigita Ulonienė