LŠS XXV Jaunųjų Šaulių žaidynės Balsiuose

Gegužės 26-28 dienomis vyko kasmetinės LŠS XXV Jaunųjų Šaulių žaidynės Balsiuose. Varžėsi visos dešimt rinktinių bei kviestiniai svečiai iš Latvijos, Estijos ir Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjaus.

Karininko A. Juozapavičiaus 1-osios šaulių rinktinės komandoje dalyvavo net keturi  mūsų gimnazistai – jaunieji šauliai: Meida Ignatavičiūtė, I a, Liepa Zorubaitė, II c, Matas Matulaitis, II f ir Kotryna Dumbliauskaitė, III c. Šaudyme iš pneumatinio ginklo jie laimėjo I vietą, o asmeninėje įskaitoje šioje rungtyje Meida Ignatavičiūtė iškovojo I vietą.

Rikiuotės konkurse –  III vieta ir bendroje įskaitoje mūsų rinktinė užėmė trečiąją vietą!

Sveikiname mūsų jaunuosius šaulius, garsinančius gimnaziją ir rinktinę!

Jaunųjų šaulių vadovė Ramūnė Jasaitienė