Projekto teorija tampa praktika

Birželio 21d. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos „Multimodal Mindset“ projekto grupės mokytojai sukvietė miesto ir rajono švietimo bei nevyriausybinių organizacijų atstovus į sklaidos renginį ,,Multimodal Literacy Toolkit pristatymas suinteresuotoms šalims“. Renginio metu pristatėme sukurtą antrąjį projekto produktą – multimodalinio raštingumo įrankių rinkinį.

Mokytojai ne tik išklausė teorinę informaciją, bet ir praktiškai išbandė projekto partnerystėje sukurtas užduotis, aptarė, kaip jas galima būtų pritaikyti savo darbe su įvairaus mokymosi lygio mokiniais mokant skirtingų dalykų ar vadovaujant klasei ar grupei, pateikė patarimų, kaip galima patobulinti jau praktikuojamas veiklas. Šiame įtemptame mokslo metų pabaigos etape popietė praėjo labai turiningai ir maloniai. Lauksime kitų susitikimų!

Jovita Žilinskienė, projekto koordinatorė