Kalbų fiesta Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje

Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena. Šiai dienai paminėti Alytaus Adolfo Ramanausko Vanago gimnazijoje įvyko jau tradiciniu tapęs daugiakalbystės konkursas „Europos kalbų lobynas ‘23“.

Šiemet renginį organizavo gimnazija ir Alytaus Europe direct informacijos centras.

Renginio metu mokiniai turėjo pristatyti savo komandas, vėliau dalyvavo protmūšyje apie Europos kalbas, žaidė šaradas, bandė atkurti pasakas. Šventėje nuskambėjo lietuvių, anglų, rusų, ispanų, prancūzų, vokiečių, norvegų, italų, arabų kalbos. Dalyviai rungtyse pasitelkė savo kūrybiškumą, artistiškumą bei kalbų žinias.

Kol dalyviai rengėsi kūrybinėms užduotims, žiūrovai klausėsi gimnazistų ir mokytojos Juretos Šametienėsatliekamų muzikinių kūrinių.

Mokinius pasveikino ir nugalėtojams prizus įteikė “Europe Direct” informacijos centro direktorė Nijolė Vitienė.

Sveikiname konkurso laureatus:

8-9 klasių amžiaus grupėje:

I vieta Volungės progimnazija

II vieta Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos I komanda

III vieta Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos II komanda

II-IV gimnazijos klasių amžiaus grupėje:

I vieta Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda

II vieta Birštono gimnazija

III vieta Putinų gimnazija.

Renginio sumanytoja ir organizatorė anglų kalbos mokytoja ekspertė, lotynų kalbos mokytoja metodininkė Agnė Ingelevičienė