Gimnazistai susitiko su paralimpiečiais

Sausio 24 d. gimnazijoje apsilankė Lietuvos paralimpinio komiteto projektų vadovė Aušrinė Bučinskytė bei iš Alytaus kilęs Lietuvos paralimpinės rinktinės narys, Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubo „Alytupis“ įkūrėjas, vadovas Rolandas Baranauskas. Susitikimo metu jis papasakojo apie savo ilgametę sportinę karjerą. Jos metu R. Baranauskas pasižymėjo įvairiose sporto šakose – futbole, vežimėlių krepšinyje, lengvojoje atletikoje, šaudyme iš lanko. Pirmokai (susitikime dalyvavo I a ir I b klasių mokiniai) taip pat galėjo daugiau sužinoti apie paralimpinį judėjimą Lietuvoje, pasaulyje ir mūsų šalies paralimpinio sporto atstovų pasiekimus.

Fizinio ugdymo mokytojas Jonas Baltrušaitis pristatė savo auklėtinį lengvaatletį Donatą Dundzį, 2021-ųjų Tokijo paralimpinių žaidynių dalyvį. Pedagogas pirmokams pateikė įdomių detalių apie Donato kelią į sportą, pasiruošimą artėjančiam neįgaliųjų sporto čempionatui Kobėje (Japonija).

Taja Tamkevičiūtė, IV a klasės mokinė