Sveikiname – chemikai vėl pirmieji mieste!

Sausio 10 d. vyko 62-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas. Dalyvavo penkiolika geriausiai pirmame olimpiados etape pasirodžiusių mūsų  gimnazijos I–IV klasių mokinių. Gimnazistų pasiekimai įspūdingi. Trylika prizinių vietų ir du padėkos raštai.

62-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:

I vieta – Adrijus Kašėta, I f klasė (mokytoja Irma Linkevičienė), Beatričė Gavėnaitė ir Justas Dambrauskas, II a klasė,Kristupas Šilalė, III a klasė, Evelina Gecevičiūtė, IV a klasė (mokytoja Janė Liutkienė).

II vieta – Kamilė Gvildytė ir Narūnė Sinkevičiūtė, I a klasė (mokytoja Irma Linkevičienė), Karolis Jančiukas ir Rūta Vosyliūtė, II a klasė, Sandra Babarskaitė, III f ir Denisas Vadeika, III a klasė, Ugnė Rimskytė, IV a klasė (mokytoja Janė Liutkienė).

III vieta – Deira Ardzevičiūtė III a klasė (mokytoja Janė Liutkienė).

Vasario mėn. 22-24 d. d. Vilniaus universiteto chemijos fakultete vyks 62-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados  šalies etapas, kuriame pakviesti dalyvauti mūsų gimnazijos mokiniai  Adrijus Kašėta, I f klasė, ir Kristupas Šilalė, III a klasė. Gimnazistams šis laikotarpis įtemptas Reikia išnagrinėti nemažai teorinės medžiagos, atlikti laboratorinių darbų, išspręsti sudėtingų uždavinių. Linkime vaikinams darbingo laiko, ištvermės ir sėkmės!