„Vanagai“ žiemą palydėjo smagia proto mankšta

Vasario 29 d. gimnazijos aktų salėje vyko Knyg(i)ų klubo organizuotas protmūšis, skirtas visai mokyklos bendruomenei. Jame įvairių sričių žinias pasitikrino net šešios komandos – kiekvieną jų sudarė vienas mokytojas ir keturi I-IV klasių mokiniai. Renginį vedė gimnazijos abiturientai Mangirdas Rulis (IV a kl.) bei Ugnė Sabaliauskaitė (IV f kl.).

Viktorina buvo žaidžiama dviem turais. Pirmajame iš jų komandos turėjo atsakyti į 15 atviro tipo klausimų, taip jos varžėsi dėl dviejų kelialapių į antrąjį etapą. Šį turą užtikrintai laimėjo I komanda, stipriai atitrūkusi nuo antrąja ir trečiąja vietomis pasidalinusių II bei VI komandų. Tad pastarosios dvi komandos tarpusavio santykius aiškinosi pratęsime, kuriame teisingai į U. Sabaliauskaitės užduotą klausimą atsakė VI atstovai.

Antrasis etapas savo formatu itin priminė populiarų TV3 televizijos žaidimą „GalvOK“. Jo metu žaidėjai stengėsi įveikti 12 klausimų, paslėptų po tokiomis temomis kaip „Pajudam“, „Mažytis“, ,,Skanu“ ar „Holivudas“. Ture ryškiai dominavo VI komanda, kuri ir tapo Knyg(i)ų klubo protmūšio nugalėtoja. Jos garbę gynė anglų ir lotynų kalbų mokytoja Agnė Ingelevičienė, Saulė Patricija Matulevičiūtė (I a kl.), Ąžuolas Nauckūnas (II c kl.),  Dovydas Gžimaila, Denisas Vadeika (abu III a kl.).

Kiekvienas viktorinos dalyvis buvo apdovanotas firminiais gimnazijos tušinukais, o I vietą užėmusios komandos nariai gavo progą nemokamai apsilankyti visose nuotykių parko „Tarzanija“ trasose.

Protų mūšio dalyvių nuotaiką praskaidrino muzikos mokytojos Juretos Šametienės mokinių sceniniai pasirodymai. Negana to, žaidėjai taip pat galėjo pasimėgauti technologijų mokytojų Snieguolės Valentukonienės ir Danutės Račkauskienės ir jų mokinių paruoštomis vaišėmis.

Taja Tamkevičiūtė, Knyg(i)ų klubo narė