Suvalkuose vyko XXII Tarptautinis vaikinų krepšinio turnyras miesto mero taurei laimėti

Šiame turnyre mūsų gimnazija dalyvauja nuo 1997 m. Užsimezgę draugiški santykiai tarp Suvalkų Technikos mokyklos (ZST) ir mūsų gimnazijos tęsiasi iki šių dienų. Turnyre be minėtų mokyklų dar dalyvavo Suvalkų miesto I bendrojo lavinimo licėjus ir Punsko Kovo 11-osios licėjus. Tradiciškai pirmieji į aikštelę išbėgo mūsų gimnazijos ir Suvalkų Technikos mokyklos krepšininkai. Po gana atkaklaus ketvirto kėlinuko (buvo žaidžiama 4 kėliniai po 7,5 min.) pergalę išplėšė mūsiškiai, tuo užsitikrindami teisę žaisti finalinį susitikimą dėl pirmų antrų vietų. 

Antrąjį susitikimą laimėjo punskiečių komanda, įveikusi Suvalkų I bendrojo lavinimo licėjų. Finalinis susitikimas vyko tarp lietuvaičių komandų – punskiečių ir alytiškių. Punskiečiai šiais metai tapo Palenkės vaivadijos čempionais, su tuo mes juos nuoširdžiai sveikiname! Ir šiame turnyre jie įrodė, kad yra ne iš kelmo spirti – mūsiškius įveikė aštuoniolikos taškų skirtumu ir tapo turnyro nugalėtojais. Antroji vieta atiteko „Vanagų“ komandai, o trečiąją vietą turnyre laimėjo Suvalkų pirmojo licėjaus komanda. Visi sportininkai buvo apdovanoti Suvalkų miesto mero taurėmis ir medaliais. Naudingiausiu mūsų gimnazijos krepšininku buvo pripažintas Laurynas Jevdokūninas. Atsisveikinome iki susitikimo rudenį mūsų gimnazijoje.

Dėkojame gimnazijos administracijai už šią kelionę į Suvalkus.

Fizinio ugdymo mokytojas ekspertas Jonas Baltrušaitis