Apie Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO 20-metį

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija  organizuoja jau tradiciniu tapusį projektą „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą. Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

Gegužės 27 d. istorijos mokytojos Astos Šulcienės kvietimu gimnazijoje lankėsi ir pamoką II-III klasių mokiniams apie Lietuvos narystės NATO ir ES 20-etį vedė buvusi mūsų gimnazijos mokinė Edita Žėkaitė. Šiuo metu Edita yra Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento NATO, JAV ir Kanados skyriaus antroji sekretorė.

Asta Šulcienė,
istorijos mokytoja,
MEPA vyresnioji ambasadorė