Sveikiname
Godą Bakšytę, II c klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje laimėjus „Sieksnio, uolekties ir sprindžio iki svajonės” nominaciją.
Mokinę ruošė technologijų mokytoja metodininkė Snieguolė Valentukonienė.

Godą Bakšytę, II c klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje laimėjus „Sieksnio, uolekties ir sprindžio iki svajonės” nominaciją.
Mokinę ruošė technologijų mokytoja metodininkė Snieguolė Valentukonienė.
