Sveikiname

Godą Bakšytę, II c klasės mokinę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje laimėjus „Sieksnio, uolekties ir sprindžio iki svajonės” nominaciją.

Mokinę ruošė technologijų mokytoja metodininkė Snieguolė Valentukonienė.