Padėka
Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų gimnazija pateko tarp 12 geriausiųjų pagal vairavimo egzaminų išlaikymo rezultatus. Tai reikšmingas įvertinimas, rodantis atsakingą mokinių pasirengimą, mokytojų darbą ir bendrą indėlį į saugesnį eismą keliuose. Nuoširdžiai dėkojame vairavimo mokytojams Egidijui Škarnuliui ir Kęstučiui Ribinskui už profesionalų darbą, atsakingą mokinių rengimą, kantrybę ir pastangas ugdant saugius bei atsakingus vairuotojus. Jų atsidavimas ir kompetencija prisideda prie puikių rezultatų bei didesnio visų eismo dalyvių saugumo.
Gimnazijos bendruomenė
