Currently browsing category

Sveikiname

Sveikiname

65-osios fizikos olimpiados II etapo prizininkus: Domą Sakavičių, II a klasės mokinį, 65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape laimėjusį I vietą. Tomą Mikną, IV b klasės mokinį, 65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape laimėjusį II vietą. Fizikos mokytojas metodininkas Danius Gintalas.

Sveikiname

2017 metų XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapo nugalėtojus: Krasnicką Žygimantą, IV d mokinį, laimėjusį I vietą; Butrimaitę Aistę, II a mokinę, laimėjusią III vietą; Zubrickaitę Kristiną, IV e mokinę, laimėjusią IV vietą.

Sveikiname

Sveikiname 2016–2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaudymo pistoletu varžybų I vietos laimėtojus: Gustę Berankytę, IV a Gabiją Savickaitę, I f Inesą Karkauskaitę, IV a Justiną Janavičiūtę, IV e Joną Mingailą, IV g Domantą Sodaitį, III a Martyną Baranauską, IV d.  

Sveikiname

2016–2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybų I vietos laimėtojus: Medeiną Biliūtę, III b Rasvitą Kazakevičiūtę, III a Gabrielę Ručinskaitę, III a Roką Petkevičių, II d Aironą Pūdymaitį, II d Marių Vailionį, IV c.

Sveikiname

Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokinius, laimėjusius pirmąją vietą Alytaus miesto mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybose: Mariją Angeloską, III b Deimantę Sinkevičiūtę, III d Mantą Čyžių, III g Muką Sadauską, III c Matą Česyną, II c Martyną Soraką, I c Matą Ąžuolą, IV g Marių Baltrukevičių, I e Komandos vadovas Jonas Baltrušaitis

Sveikiname

Arminą Mikalauską, I a klasės mokinį,  Alytaus miesto anglų kalbos konkurso 9–10 (I–II) klasių mokiniams laimėjusį III vietą!

Sveikiname

Sveikiname Domą Sakavičių, II a klasės mokinį, 28-ajame Lietuvos mokinių fizikos čempionate 10 klasių moksleivių tarpe laimėjusį III vietą (mokytojas Danius Gintalas).

Sveikiname

Alytaus miesto mokinių teksto greitojo rašymo konkurso laimėtojus: Moniką Jurkūnaitę, I a klasės mokinę, I vietos laimėtoją Agnę Lukoševičiūtę, I d klasės mokinę, III vietos laimėtoją Luką Cickevičių, II a klasės mokinį, I vietos laimėtoją Tomą Vinską, I d klasės mokinį, III vietos laimėtoją Jovitą Saulevičiūtę, III f klasės mokinę, …

Sveikiname

Agnę Vencevičiūtę, IV c klasės mokinę, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso II etape laimėjusią antrąją vietą (mokytoja Rita Ališauskienė). 

Sveikiname

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šachmatų varžybų I vietos laimėtojus: Domą Vasiliauską I d, Liudą Staugaitį III d, Edviną Karengą IV a, Beatričę Pangonytę III d.

Sveikiname

Sveikiname informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapo (Dzūkijos krašto) prizininkus: Miglę Kašėtaitę, I a klasės mokinę, II vietos laimėtoją, Rimą Miknaitę, II a klasės mokinę, II vietos laimėtoją, Deimantą Eidukevičių, II b klasės mokinį, III vietos laimėtoją.

Sveikiname

Sveikiname lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II etapo nugalėtojas ir prizininkę: Gabiją Vitkauskaitę, II a klasės mokinę, I–II klasių grupėje laimėjusią I vietą (mokytoja Eglė Barysienė); Ievą Zdanavičiūtę, IV b klasės mokinę, III–IV klasių grupėje laimėjusią I vietą (mokytoja Regina Valentinavičienė); Gabiją Surplytę, III d klasės mokinę, III–IV klasių grupėje …

SVEIKINAME JAUNUOSIUS CHEMIKUS

Sveikiname 55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo prizininkus: Mantą  Anskaitį, I a klasės mokinį, laimėjusį I vietą; Arminą Mikalauską, I a klasės mokinį, laimėjusį II vietą; Domą Sakavičių, II a klasės mokinį, laimėjusį II vietą; Vilių Petrašką, III a klasės mokinį, laimėjusį I vietą; Kristiną Marcinkevičiūtę, III a klasės …