Dailės studija

Neformaliojo švietimo programa I–II ir III–IV klasių mokiniams

Tikslas: Supažindinti mokinius su šiuolaikine tapybos technika, plėtoti estetinį dailės suvokimą.

Galimybės: prasmingai reikštis, realizuoti savo kūrybinius polinkius, savarankiškai, aktyviai ir veiksmingai dalyvauti visuomenės ir kultūros gyvenime.

Vykdoma veikla gimnazijoje: gimnazijos erdvių dekoravimas, kūrybos darbų parodos.

Vykdoma veikla už gimnazijos ribų:

• Kūrybos darbų paroda Pivašiūnų amatų centre spalio mėn.
  • Kūrybos darbų paroda. ,,Alytus jaunuolio akimis“ 2022. gruodžio mėn. Alytaus jaunimo centre.
  • Moksleivių konkurso ,,Laisvės ir taikos siekis: Ukraina – Lietuva“ darbų paroda vasario mėn. Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje. Dalyviai I–IV klasių mokiniai ir dailės studijos nariai.
  • Moksleivių dailės kūrinių paroda kovo mėn. Kauno kolegijos menų fakultete. (Kasparas Matonis IV a, Skaistė Stankevičiūtė IV f, Auksė Kuzmickaitė II c, Mantvydas Kazakevičius II b).
  • Dailės studijos mokinių kūrybos darbų paroda gimnazijos III aukšto erdvėje kovo mėn.
  • Tarptautinė moksleivių kūrybos darbų paroda balandžio mėn. Jelgavos (Latvijos resp.) meno mokykloje. Dalyviai Gertrūda Arakėlian III c, Ignas Vilda IV f, Goda Urbonaitė I f.
  • „Dzūkijos nacionalinio parko etiudai‘‘ – gimnazistų ir dailės studijos narių kūrybos darbų paroda skirta Dzūkijos (Dainavos) atmintiniems metams, gimnazijos dailės galerijoje gegužės mėn.
  • Dailės studijos kūrybos darbų paroda ,,UNGA dizaino‘‘ paviljone Vilniuje birželio mėn.

Laimėjimai, pasiekimai: mokiniai apdovanoti padėkos raštais,  pažymėjimais, diplomais ir atminimo dovanomis.

Užsiėmimų vieta: dailės studija (117 kabinetas).

Būrelio vadovas Vidmantas Jankauskas.