Lietuvos mokyklų žaidynių ir kitų sporto varžybų nugalėtojai ir prizininkai 2016–2017 m. m.

Alytaus miesto lengvosios atletikos rudens kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurei laimėti varžybų I vietos laimėtojai:

Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė, Dominykas Karza, I c klasės mokinys, Lukas Klimavičius, IV f klasės mokinys (mokytoja Danutė Bučinskienė)

Tarptautinio vaikinų krepšinio turnyro Tomo Pačėso taurei laimėti I vietos laimėtojai:

Matas Padegimas, II a klasės mokinys, Matas Rėklaitis, III f klasės mokinys, Donatas Bačinskas, II d klasės mokinys, Ignas Škarnulis, III c klasės mokinys, Geraldas Šimkus, IV b klasės mokinys, Titas Stravinskas, IV b klasės mokinys, Paulius Kucavičius, IV b klasės mokinys, Eimantas Kiguolis, III d klasės mokinys, Rūtenis Vaičiulis, IV e klasės mokinys, Timas Žvinakis, III c klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto svarsčių kilnojimo varžybų I vietos laimėtojai:

Ieva Urbonaitė, III g klasės mokinė, Mukas Sadauskas, III c klasės mokinys, Mantas Čyžius, III g klasės mokinys, Justinas Dulskis, IV b klasės mokinys, Dainius Lukošiūnas, III c klasės mokinys, Paulius Mikučionis, III e klasės mokinys, Augustas Kunc, III a klasės mokinys, Martynas Soroka, I c klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šachmatų varžybų I vietos laimėtojai:

Beatričė Pangonytė, III d klasės mokinė, Domas Vasiliauskas, I d klasės mokinys, Liudas Staugaitis, III d klasės mokinys, Edvinas Karenga, IV a klasės mokinys (mokytoja Danutė Bučinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto štangos spaudimo varžybų I vietos laimėtojai:

Mukas Sadauskas, III c klasės mokinys, Mantas Čyžius, III g klasės mokinys, Martynas Soroka, I c klasės mokinys, Marija Angeloska, III b klasės mokinė, Deimantė Sinkevičiūtė, III d klasės mokinė,  Matas Česynas, II c klasės mokinys,  Matas Ąžuolas, IV g klasės mokinys, Marius Baltrukevičius, I e klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo snieglente finalinių varžybų I vietos laimėtojas:

Orestas Šeštakauskas, I f klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo snieglente finalinių komandinių varžybų II vietos laimėtojai:

Modestas Žadeika, IV c klasės mokinys, Orestas Šeštakauskas, I f klasės mokinys,  Kristupas Tamulionis, I f klasės mokinys, Tadas Gudzinevičius, I f klasės mokinys (mokytojai Irma Čeplinskienė ir Jonas Baltrušaitis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaudymo pistoletu varžybų I vietos laimėtojai:

Gustė Berankytė, IV a klasės mokinė, Gabija Savickaitė, I f klasės mokinė, Inesa Karkauskaitė, IV a klasės mokinė, Justina Janavičiūtė, IV e klasės mokinė, Jonas Mingaila, IV g klasės mokinys, Domantas Sodaitis, III a klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys (mokytojai Svajūnas Žvinakis ir Irma Čeplinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaudymo pneumatiniu šautuvu varžybų I vietos laimėtojai:

Medeina Biliūtė, III b klasės mokinė, Rasvita Kazakevičiūtė, III a klasės mokinė, Rokas Petkevičius, II d klasės mokinys, Marius Vailionis, IV c klasės mokinys, Gabrielė Ručinskaitė, III a klasės mokinė, Aironas Pūdymaitis, II d klasės mokinys (mokytojai Danutė Bučinskienė ir Jonas Baltrušaitis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių badmintono varžybų I vietos laimėtojai:

Dovilė Kuzmickaitė, III b klasės mokinė, Beatričė Žiurinskaitė, IV a klasės mokinė (mokytoja Danutė Bučinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto berniukų badmintono varžybų III vietos laimėtojai:

Augustas Kunc, III a klasės mokinys, Aidas Zavackas, II a klasės mokinys (mokytojas Jonas Baltrušaitis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių tinklinio varžybų I vietos laimėtojos:

Justė Dulskaitė, II d klasės mokinė, Vestina Blinstrubytė, I a klasės mokinė,  Karolina Bingelytė, I b klasės mokinė, Liucija Jančiauskaitė, I f klasės mokinė, Amanda Mickutė, I b klasės mokinė, Adrija Mickutė, I b klasės mokinė, Ugnė Bubnelytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto berniukų tinklinio varžybų II vietos laimėtojai:

Narvydas Matulevičius, II a klasės mokinys, Uosis Galkevičius, II a klasės mokinys, Žygimantas Grigaravičius, II f klasės mokinys, Ignas Saldukas, II d klasės mokinys, Matas Padegimas, II a klasės mokinys, Kristijonas Stadulis, II f klasės mokinys, Arnas Zienka, II f klasės mokinys, Rokas Kandratavičius, II f klasės mokinys, Rytis Kazakevičius, II d klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių smiginio varžybų II vietos laimėtojai:

Rūta Balčiūnaitė, III g klasės mokinė, Simona Kuodytė, III g klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto berniukų smiginio varžybų II vietos laimėtojai:

Arvilas Kašėta, IV b klasės mokinys, Kazimieras Stanionis, IV b klasės mokinys (mokytojas Svajūnas Žvinakis)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių  mergaičių tinklinio zoninės varžybų III vietos laimėtojos:

Justė Dulskaitė, II d klasės mokinė, Vestina Blinstrubytė, I a klasės mokinė, Karolina Bingelytė, I b klasės mokinė, Liucija Jančauskaitė, I f klasės mokinė, Amanda Mickutė, I b klasės mokinė, Adrija Mickutė, I b klasės mokinė, Ugnė Bubnelytė, I a klasės mokinė (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės šaudymo pistoletu varžybų I vietos laimėtojai:

Gustė Berankytė, IV a klasės mokinė, Gabija Savickaitė, I f klasės mokinė, Inesa Karkauskaitė, IV a klasės mokinė, Justina Janavičiūtė, IV e klasės mokinė, Jonas Mingaila, IV g klasės mokinys, Domantas Sodaitis, III a klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IVd klasės mokinys (mokytoja Irma Čeplinskienė)

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės šaudymo šautuvu varžybų I vietos laimėtojai:

Medeina Biliūtė, III b klasės mokinė, Rasvita Kazakevičiūtė, III a klasės mokinė, Rokas Petkevičius, II d klasės mokinys,  Marius Vailionis, IV c klasės mokinys, Gabrielė Ručinskaitė, III a klasės mokinė, Aironas Pūdymaitis, II d klasės mokinys.

XVIII tarptautinio vaikinų krepšinio turnyro Suvalkų prezidento taurės I vietos laimėtojai:

Matas Padegimas, II a klasės mokinys, Matas Rėklaitis, III f klasės mokinys, Donatas Bačinskas, II d klasės mokinys, Ignas Škarnulis, III c klasės mokinys, Geraldas Šimkus, IV b klasės mokinys, Titas Stravinskas, IV b klasės mokinys, Paulius Kucavičius, IV b klasės mokinys, Eimantas Kiguolis, III d klasės mokinys, Rūtenis Vaičiulis, IV e klasės mokinys.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto šaškių varžybų I vietos laimėtojai:

Justina Lučinskaitė, IV a klasės mokinė, Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė, Domas Vasiliauskas, I d klasės mokinys, Povilas Krikščiūnas, II c klasės mokinys.

Alytaus miesto lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybių laikraščio ‚,Alytaus naujienos‘‘ taurės varžybų I vietos laimėtojai:

Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė, Lukas Klimavičius, IV f klasės mokinys, Augustina Agurkytė, IV e klasės mokinė, Karolis Ščerbacho, II d klasės mokinys, Ieva Barysaitė, I a klasės mokinė, Erika Simanavičiūtė, IV c klasės mokinė, Aldas Ališauskas, IV b klasės mokinys.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų I vietos laimėtojai:

Adrija Balažentytė, I c klasės mokinė, Ieva Barysaitė, I a klasės mokinė, Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė, Erika Simanavičiūtė, IV c klasės mokinė, Matas Česynas, II c klasės mokinys, Lukas Klimavičius, IV f klasės mokinys, Dominykas Karza, I c klasės mokinys, Karolis Ščerbacho, II d klasės mokinys.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto teniso varžybų III vietos laimėtojai:

Gytis Ožkelis, II e klasės mokinys, Kornelija Gylytė, II c klasės mokinė.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų III vietos laimėtojai:

Adrija Balažentytė, I c klasės mokinė, Ieva Barysaitė, I a klasės mokinė, Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė,  Deimantė Sarneckaitė, II b klasės mokinė, Aida Juškauskaitė, I c klasės mokinė.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto berniukų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų I vietos laimėtojai:

Matas Česynas, II c klasės mokinys, Lukas Klimavičius, IV f klasės mokinys, Mantvydas Milius, I c klasės mokinys, Rytis Kazakevičius, II d klasės mokinys, Dominykas Karza, I c klasės mokinys, Karolis Ščerbacho, II d klasės mokinys, Tadas Rosčiupkinas, I d klasės mokinys.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybų II vietos laimėtojai:

Adrija Balažentytė, I c klasės mokinė, Ieva Barysaitė, I a klasės mokinė, Dominyka Petraškaitė, I d klasės mokinė, Erika Simanavičiūtė, IV c klasės mokinė, Matas Česynas, II c klasės mokinys, Lukas Klimavičius, IV f klasės mokinys, Dominykas Karza, I c klasės mokinys, Karolis Ščerbacho, II d klasės mokinys.

Lietuvos gimnazijų mokinių ir mokytojų tinklinio čempionato „Europos diena su kamuoliu – 2017“ V vietos laimėtojai:

Vestina Blinstrubytė, I a klasės mokinė, Ugnė Bubnelytė, I a klasės mokinė, Gina Petkevičiūtė, III b klasės mokinė, Paulius Kochanskas, IV c klasės mokinys, Žygimantas Grigaravičius, II f klasės mokinys.

Estafetinio bėgimo „Mirono kelias“ I vietos laimėtojai:

Adrija Balažentytė, I c klasės mokinė, Ieva Barysaitė, I a klasės mokinė, Karolina Bingelytė, I f klasės mokinė, Emilija Grečnaitė, I d klasės mokinė, Kamilė Rekutė, II f klasės mokinė, Matas Česynas, II c klasės mokinys, Lukas Videika, III f klasės mokinys, Armantas Žigas, I d klasės mokinys, Kernius Miklušis, II e klasės mokinys.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių šaudymo pistoletu finalinių varžybų II vietos laimėtojai:

Gustė Berankytė, IV a klasės mokinė, Gabija Savickaitė, I f klasės mokinė, Inesa Karkauskaitė, IV a klasės mokinė, Jonas Mingaila, IV g klasės mokinys, Domantas Sodaitis, III a klasės mokinys, Martynas Baranauskas, IV d klasės mokinys.

2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių šaudymo šautuvu finalinės varžybų III vietos laimėtojai:

Medeina Biliūtė, III b klasės mokinė, Rasvita Kazakevičiūtė, III a klasės mokinė, Rokas Petkevičius, II d klasės mokinys,  Marius Vailionis, IV c klasės mokinys, Gabrielė Ručinskaitė, III a klasės mokinė, Aironas Pūdymaitis, II d klasės mokinys.