Šiuolaikinės muzikos būrelis

Neformaliojo švietimo programa I-II, III-IV klasių mokiniams

Tikslas:

Tenkinti mokinių pažinimo, ugdymosi ir saviraiškos poreikius, padėti jiems tapti aktyviais visuomenės nariais;
Sistemiškai, pagal kiekvieno gebėjimus, plėsti muzikines žinias, stiprinti įgūdžius ir suteikti papildomas dalykines kompetencijas.

Galimybės: 

Turėsite visas galimybes muzikuoti, mokytis dainuoti ir groti įvairiais muzikos instrumentais, tai puiki galimybė aktyviai praleisti laisvalaikį ir atsipalaiduoti nuo kasdienybės, išbandyti save bei įgyti puikių įgūdžių ir naujų draugų.

Vykdoma veikla gimnazijoje:

Dalyvaujame įvairiuose renginiuose, kūrybiniuose projektuose, koncertuose.

Vykdoma veikla už gimnazijos ribų:

Koncertai, muzikos olimpiados, dainų festivaliai, konkursai  miesto ir šalies mastu.

Laimėjimai, pasiekimai:

Panevėžio miesto mero prizas už dainuojamosios poezijos teatro kabareto stiliaus tradicijų naujinimą X Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse ,,Mano senas drauge…“, skirtame Elenai Mezginaitei atminti; dalyvavimas LRT televizijos III etape Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkurse ,,Dainų dainelė“. Padėkos raštai už dalyvavimą muzikos olimpiadoje, dainų festivalyje ,,Dainos iš tremties“, Alytaus miesto mero padėka muzikos grupei ,,neRadom“ ir t.t.

Užsiėmimų vieta: 206 (muzikos) kabinetas.

Būrelio vadovė muzikos mokytoja metodininkė Jureta Šametienė