Pakeliui į Tenerifę

Projektas SENTSUDER tęsia savo veiklą ir šiais mokslo metais. 2009-2010m.m. tema- Darnus vystymasis. Mokiniai turi parengti klausimyną darnų vystymąsi savo mieste bei apibendrinę  atsakymus paruošti kompiuterinį pristatymą su skaidrėmis paminint pažangius ir nepavykusius darnaus vystymosi pavyzdžius. Mokiniai pristatys savo darbą mokinių konferencijoje Tenerifės saloje(Ispanijoje) 2010m. kovą.

Jau 2009m. gegužės mėnesį vadovaujant chemijos mokytojai-ekspertei Janei Liutkienei buvo sudarytas mokinių veiklos planas 2009-2010 mokslo metams.

Kovo 25-ą dieną mokyklos bendruomenei buvo pristatytas mokinių darbas

“Rūšiuok, perdirbk, panaudok”(“Reduce, Reuse, Recycle”), kurį pristatysime tarptautinės mokinių konferencijos metu Tenerifės saloje, Ispanijoje. Mūsų mokyklai atstovaus 11-ų klasių mokinės Viktorija Noreikaitė, Viktorija Mazaliauskaitė ir Aurelija Černiauskaitė.

Pristatyme atsispindėjo visos 2009-2010 metų mokinių veiklos.

Parašykite komentarą