Sekmė konkurse „Vaikai prieš karą”

2010 metų gegužės mėnesį Alytaus mieste vyko mokinių piešinių konkursas „Vaikai prieš karą“, kurį organizavo Alytaus tautinių mažumų kultūros centras ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago vidurinės mokyklos rusų kalbos vyresnioji mokytoja Rima Gecevičienė. Piešinių konkurse dalyvavo Adolfo Ramanausko Vanago vidurinės mokyklos, Jotvingių gimnazijos, Piliakalnio pagrindinės mokyklos ir Jaunimo centro mokiniai. Džiugu, jog Adolfo Ramanausko Vanago mokyklos mokinių piešiniai buvo įvertinti puikiai – mokiniai laimėjo prizines vietas. Pirmą vietą laimėjo Simona Čeikutė, 9a kl. mokinė, antrąją vietą – Deimantė Kamandulytė, 8c kl. mokinė, trečią vietą – Ligita Simanavičiūtė, 8c kl. mokinė. Mokinius konkursui paruošė rusų kalbos vyresnioji mokytoja Valė Benekeraitienė.

Parašykite komentarą