Tarpklasinėse futbolo varžybos dominavo IVe

Futbolas tai sporto šaka, kurią mėgsta daug žmonių visame pasaulyje. Futbolo turnyrai sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo. Įkvėpti neseniai vykusio Pasaulio futbolo čempionato, surengėme varžybas ir savo gimnazijoje. Turnyras prasidėjo , kai komandos buvo suskirstytos į grupes. Suformuotos dvi grupės po keturias komandas. Gaila, kad tiek mažai klasių dalyvavo šiame turnyre. Iš tų keturių komandų tik dvi turėjo patekti į kitą etapą, į pusfinalį. Grupės varžybos buvo labai įnirtingos, kartais baigdavosi lygiosiomis arba tik dėl paskutinę sekundę įmušto įvarčio laimėdavo tai viena, tai kita komanda. Grupės varžybos truko apie mėnesį. Po grupės varžybų prasidėjo apkrintamosios. Ten dominavo IV e gimnazijos klasė, kuri nušlavė savo varžovus II a klasę. Kitame pusfinalyje kovojo dvi III klasės: III e ir III g varžybas laimėjo III g. Didžiajame ir mažajame finaluose kova buvo įnirtinga, ypač dėl trečiosios vietos. Ten IIa laimėjo prieš III e ir iškovojo bronzos medalius. O finale vėl dominavo IV e klasė, kuri dideliu rezultatu laimėjo prieš III g gimnazijos klasę.

Štai tokios buvo varžybos. Po varžybų buvo išdalinti medaliai ir visi plačiai šypsodamiesi išėjo namo. Tikėkimės, kad kituose turnyruose sulauksim daugiau komandų.

Kornelijus Paulavičius, II c g klasės mokinys,

žurnalistų būrelio narys

Parašykite komentarą