Tomo Pačėso taurė liko Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje (NUOTRAUKOS)

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija prieš trylika metų užmezgusi draugiškus sportinius ryšius su Suvalkų technikos mokykla šią tradiciją tęsia. Šių mokyklų vaikinų krepšinio komandos aikštelėse susitinka du kartus per metus: rudenį – Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje tarptautiniame krepšinio turnyre laimėti Atlantos olimpinių žaidynių prizininko Tomo Pačėso taurę, pavasarį – Suvalkuose.

Lapkričio 26 d. mūsų gimnazijoje ir vyko šis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo ne tik svečiai iš Lenkijos, bet ir Daugų Vlado Mirono vidurinės mokyklos bei Varėnos Ąžuolo gimnazijos komandos.

Per turnyro atidarymą krepšininkus pasveikino Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas, varžybų organizatorius mokytojas Jonas Baltrušaitis, smagiu šokiu – gimnazijos šokėjos.

Pirmiausia į aikštę išbėgo Daugų ir Varėnos ekipos. Pranašesni buvo varniškiai, nugalėję varžovus 40:24. Kitoje dvikovoje aikštelės šeimininkai išbandė jėgas su svečiais iš Lenkijos. Įtikinamą pergalę 50:22 šventė mūsų gimnazistai.

Finalinis susitikimas tarp „Ąžuolo“ ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazistų buvo įtemtas ir permainingas. Mūsiškiams tik didelėmis pastangomis pavyko švęsti pergalę 33:30. Daugiausia prie šios pergalės prisidėjo Linas Alesius, Tomas Blauzdžiūnas, Gintaras Pocevičius, Andrius Žvaliauskas, Lukas Urbonavičius, Vytautas Valatkevičius, Tautvydas Stakauskas. Taurės laimėtojų komandoje taip pat rungtyniavo Martynas Susmara, Martynas Sūdžius, Modestas Sarneckas, Lukas Galkauskas, Germantas Rutkauskas.  Komandą turnyrui parengė mokytojas Svajūnas Žvinakis.

Trečiąją vietą turnyre laimėjo Daugų V.Mirono vidurinės mokyklos komanda. Ji rezultatu 38:28 įveikė Suvalkų technikos mokyklos komandą.

Visos turnyro komandos apdovanotos taurėmis, kurias įsteigė Tomas Pačėsas, o naudingiausi ekipų žaidėjai – priais. Jie įteikti Radek Grochowski (Suvalkų technikos mokykla), Daliui Kašėtai (Daugų V.Mirono vidurinės mokykla), Dariui Turiniui (Varėnos Ąžuolo gimnazija), Linui Alesiui (Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija).

Parašykite komentarą