Mūsų gimnazistai puikiai pasirodė IT konkurse BEBRAS

Informacinių technologijų konkursas BEBRAS mūsų respublikoje vyksta septintus metus nuo 2004 metų. Jo sumanytoja profesorė Valentina Dagienė. Prasidėjęs Lietuvoje, šis konkursas paplito ir kitose šalyse. Šiais metais BEBRO konkursas jau vyko Austrijoje, Bulgarijoje, Čekijoje, Estijoje, Italijoje, Izraelyje, Latvijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Slovakijoje, Slovėnijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje, Vokietijoje. Šis konkursas skatina vaikus naudotis kompiuteriu mąstant, suvokti modernių technologijų teikiamas galimybes ir įvertinti jų trūkumus.

Mūsų mokyklos mokiniai informacinių technologijų konkurse BEBRAS dalyvauja jau šeštus metus ir gana sėkmingai. Šiais metais lapkričio mėnesį vykusiame konkurse, kuriame dalyvavo beveik 14 tūkstančių dalyvių, net 21 mūsų gimnazistas pateko į geriausiųjų kiekvienos amžiaus grupės mokinių penkiasdešimtuką. Trys iš jų pateko į savo amžiaus grupės dešimtukus: Ugnė Tamošiūnaitė (IVg kl.) užėmė 7 vietą, Edgaras Čelkys (Ig kl.) – 9 vietą, o Ignas Žilinskas (IIg kl.) – 10 vietą. Šie mokiniai geriausiai pasirodė senjorų ir juniorų grupėse Alytaus mieste. Mokiniai, patekę į dešimtukus, buvo pakviesti į apdovanojimų šventę Vilniuje.

Daugiausia dalyvių į konkursą mūsų gimnazijoje sukvietė informacinių technologijų mokytojas Tomas Balynas. Jo mokiniai pasirodė puikiai.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams už dalyvavimą ir sveikiname mokinius, patekusius į penkiasdešimtukus.

IT mokytoja Loreta Mazėtytė

IVg klasės mokiniai:

1.      Ugnė Tamošiūnaitė (7 vieta)

2.      Agnė Tamošiūnaitė (33 vieta)

3.      Ugnė Rukšėnaitė (44 vieta)

4.      Indrė Petrauskaitė (45 vieta)

IIIg klasės mokinė:

1.      Silvija Pocevičiūtė (48 vieta

IIg klasės mokiniai:

2.      Edgaras Čelkys (9 vieta)

3.      Ignas Žilinskas (10 vieta)

4.      Regimantas Krasnickas (29 vieta)

5.      Simas Bazevičius (41 vieta)

6.      Elvina Norutė (46 vieta)

7.      Greta Slavinskaitė (46 vieta)

8.      Andrius Šiliauskas (46 vieta)

Ig klasės mokiniai:

1.      Martynas Stragis (12 vieta)

2.      Lukas Šteinys (13 vieta)

3.      Algirdas Strazdas (16 vieta)

4.      Evelina Bartusevičiūtė (25 vieta)

5.      Ada Steponavičiūtė (29 vieta)

8 klasės mokiniai:

1.      Simona Gritytė (15 vieta)

2.      Aušra Balčiūnaitė (38 vieta)

3.      Tomas Auruškevičius (45 vieta)

4.      Raimondas Kazlauskas (45 vieta)

Parašykite komentarą