Gimnazijos svetainė pateko į geriausių mokyklų svetainių 20-tuką

Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkursas – tai nuo 2000 m. kasmetinis rugsėjo – gruodžio mėn. švietimo portale www.tinklas.lt vykstantis konkursas. VšĮ „Švietimo tinklas” yra šio konkurso iniciatorė.

Geriausių mokyklų svetainių 20-tuką išrenka konkurso ekspertai ir konkurso dalyviai. Vasario 4 d. 12.00 val. 11-ojo Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurso uždarymo renginys, vyks Vilniaus „Sietuvos“ vidurinėje mokykloje, adresu Taikos g. 47, Vilnius. 11-ame mokyklų interneto svetainių konkurse dalyvavo 185 mokyklų svetainės. Renginyje bus paskelbti 11-ojo Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurso nugalėtojai, įteikti konkurso rėmėjų vertingi prizai ir kiekvienai mokyklai įteiksime diplomus arba padėkos raštus.

Mokyklų interneto svetainių TOP 20 paskelbtas abėcėles tvarka. Vietos bus paskelbtos 11-ojo Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurso apdovanojimo metu, kuris vyks 2011 metų sausio mėn. pabaigoje arba vasario mėn. pradžioje Vilniuje.

2010 metų geriausių Lietuvos mokyklų interneto svetainių 20-tukas

Eil. Nr. Mokymo įstaiga Skirtos vietos Bendra
suma
A B C D
1 Alytaus Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazija2 Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla
3 Anykščių Antano Vienuolio gimnazija
4 Grigiškių „Šviesos“ vidurinė mokykla
5 Jonavos Justino Vareikio pagrindinė mokykla
6 Kėdainių suaugusiųjų mokymo centras
7 Kėdainių šviesioji gimnazija
8 Kelmės „Aukuro“ vidurinė mokykla
9 Klaipėdos „Gabijos“ pagrindinė mokykla
10 Kretingos Simono Daukanto pagrindinė mokykla
11 Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla
12 Palangos pradinė mokykla
13 Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla
14 Plungės r. Žemaičių Kalvarijos vidurinė mokykla
15 Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla
16 Tauragės „Šaltinio“ pagrindinė mokykla
17 Tauragės „Versmės“ gimnazija
18 Telšių „Atžalyno“ vidurinė mokykla
19 Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
20 Vilniaus Žemynos pagrindinė mokykla

A – D – vietos, kurias skyrė vertinimo komisijos ekspertai.

Parašykite komentarą