Biblinės dramos konkursas-festivalis (NUOTRAUKOS)

Gruodžio 9d. vyko konkursas – festivalis Biblinė drama „Esate pašaukti laisvei“ skirtas 2010-iems laisvės metams paminėti. Konkursą organizavo Vilkaviškio vyskupijos Vaikų sielovados centras. Šiame konkurse dalyvavo Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos ateitininkų būrelio mokiniai. Mus subūrė tikybos mokytoja Irena Motūzienė, kostiumus sukūrė ir pasiuvo technologijų mokytoja Snieguolė Valentukonienė. Mes vaidinome Biblijos ištrauką „Sūnus palaidūnas“.

Repetavome, kūrėme šokį, giedojome ir su nerimu laukėme pasirodymo, kuris įvyko Šv. Benedikto gimnazijoje. Pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Mums puikiai pavyko ir patekome į antrą konkurso turą, kuris vyks 2011m. sausio mėnesio viduryje Marijampolėje. Tikimės sudalyvauti!

Eglė Bolytė, I a g

Parašykite komentarą