Gimnazijos futbolininkės antros Lietuvoje

2011 m. vasario 5 d. Alytuje Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje vyko 2011 metų Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio mergaičių mažojo futbolo 5×5 finalinės varžybos.

Šiose mergaičių varžybose dalyvavo 31 komanda iš įvairių Lietuvos savivaldybių.

Finaliniame etape rungtyniavo tarpzoninių varžybų nugalėtojos: Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“, Ukmergės

Dukstynos pagrindinių mokyklų ir Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos sportininkės.

Dvikovose dėl medalių Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda rungtynių pabaigoje įmušė vienintelį įvartį ir nugalėjo Naujosios Akmenės moksleives 1:0. Pergalingą įvartį pelnė Arūnė Mikniūtė. Įtemptas susitikimas tarp mūsų gimnazisčių ir Ukmergės futbolininkių baigėsi taikiai 2:2. Alytiškėms abu įvarčius įmušė Akvilė Platochinaitė.

Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazistėms nepasisekė rungtynės su Ruklos futbolininkių komanda, kuri ir tapo nugalėtoja. Rezultatu 6:0 pranašesnės buvo ukmergiškės. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos jaunosios futbolininkės tapo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių mažojo futbolo 5×5 antros vietos laimėtojomis. Sidabro medaliais pasipuošė mūsų gimnazijos futbolininkės: Eglė Stasionytė 8b kl., Gintarė Šilanskaitė 8d kl., Aušrinė Kalvaitytė 8b kl., Akvilė Kašelionytė 8d kl., Deimantė Danilevičiūtė 8d kl., Kornelija Šametaitė 8a kl., A. Mikniūtė 7a kl., A. Platochinaitė 8d. Komandos trenerė- kūno kultūros mokytoja Irma Čeplinskienė. Alytiškių ekipos žaidėja A. Platochinaitė apdovanota naudingiausios žaidėjos prizu. Trečiąją vietą iškovojo ukmergiškės, ketvirtos liko Naujosios Akmenės moksleivės.

Parašykite komentarą