Gimnazistai laimėjo sporto konkursą

Sausio 27-ą startavo jau antrus metus iš eilės vykstantis Alytaus miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių konkursas, kurį organizuoja Alytaus miesto mokinių taryba.

Pirmasis etapas – sporto konkursas, kuriame mūsų mokyklos mokiniai Smiltė Valatkaitė, Raminta Bendikaitė, Gabija Korevaitė, Mindaugas Platūkis, Andrius Kiaulinis ir Airidas Adomavičius užėmė pirmąją vietą. Šio etapo metu mokiniai varžėsi estafetėse ir žaidė netradicinį tinklinį, gaudė kamuolį su medžiagų atraižomis. Viso renginio metu vyravo džiugi ir sportiška nuotaika, dalyvius ir sirgalius linksmino šokių kolektyvo „Svaja“ šokėjos bei muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras.

Sporto konkursas vyko Dzūkijos pagrindinėje mokykloje, o dabar mūsų laukia žinių konkursas, kuris įvyks vasario 23 d. mūsų, Adolfo Ramanausko – Vanago mokykloje. Gera pradžia – pusė darbo, todėl tikimės, kad ir likusiuose žinių, teatro, šokių ir dainų konkursuose užimsime aukštas vietas. Visuose etapuose geriausiai pasirodžiusi mokykla laimės 5000 Lt vertės prizą, kurį įsteigė miesto meras.

Skatiname visus mokinius aktyviai dalyvauti bei palaikyti mūsų mokyklą visuose etapuose !

Emilija Kazakevičiūtė

Parašykite komentarą