Moksleivi, suburk komandą ir pristatyk savo žaliosios energijos idėją!

Vytauto Didžiojo universiteto Gamtos mokslų fakulteto Fizikos katedra kviečia vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti konkurse „EnIdėja – Žaliosios energijos idėja 2011“.

Konkurso tikslas yra skleisti aplinkai palankios energijos sprendimų reikšmę kasdieniniame gyvenime bei suteikti dalyviams galimybę pristatyti savo techninius kūrinius ir susipažinti su kitų moksleivių darbais.

Konkursui priimami tiriamieji darbai apie atsinaujinančius energijos šaltinius, sukurti modeliai ar maketai apie atsinaujinančių energijos šaltinių įgyvendinimo galimybę konkrečioje aplinkoje. Konkursui pateikiamų darbų temos turi sietis su energijos sprendimais: efektyvus energijos panaudojimas, geresnis medžiagų ir produktų panaudojimas saugant energiją ar atsinaujinančių energijos šaltinių įsisavinimas.

Kviečiame visus susidomėjusius suburti komandą ir užregistruoti ją iki vasario 28 dienos bei iki kovo 13 d. atsiųsti savo EnIdėjos santrauką mums. Apribojimų dalyviams nėra, rekomenduojama komandos sudėtis 2-5 mokiniai, komandos sudėtyje gali būti mokytojas. Komandos kapitonas turi būti mokinys.

Visų EnIdėjos konkursui pateiktų darbų pristatymas vyks 2011 m. kovo 19, per Moksleivių dieną Vytauto Didžiojo universitete. Savo darbų aprašymus, brėžinius, schemas dalyviai pateiks stenduose. Ši darbų paroda bus prieinama Moksleivių dienos lankytojams. Vertinimo komisijos atrinktos EnIdėjos bus pristatomi viešai. Konkurso metu jo dalyviams bei Moksleivių dienos lankytojams bus organizuota viktorina EnIdėjos tema.

EnIdėjos konkurso sąlygos.

Vilniaus universiteto naujienų protalo informacija

Parašykite komentarą