Tradicinė etnografinių šokių vakaronė (NUOTRAUKOS)

Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 19-ąją dieną, A. Ramanausko – Vanago gimnazistai gausiai susirinko į jau tradicija tapusią šokių vakaronę. Beveik tris valandas iš salės sklido muzikos ir juoko garsai. Džiugu paminėti, jog mūsų gretas papildė ne tik „senbuviai“, bet ir renginio naujokai.

Linksmybės prasidėjo 17 valandą gimnazijos aktų salėje. Mokytojai, kaip ir mokiniai, visi kartu mokėsi liaudies šokių ir juos trypė iš visų jėgų. Nuo jaunėlių septintokų iki abiturientų – visa publika mėgavosi pramoga, užsikrėtė gera nuotaika ir, be abejonės, patys pamatė tradicinių šokių grožį.

Keletas vakaronės valandų skriete praskriejo. Nė vienas nepaliko salės susiraukęs – laimingais, nors ir žliaugiančiais prakaitu, veidais išsiskirstėme namo. Šis neoficialus renginys yra vienas iš sėkmingiausių mokykloje, kiekvieną kartą įtraukiantis vis daugiau mokinių. Ačiū mokytojoms už iniciatyvą!

Rimantė Kvašinskaitė IV a g

Parašykite komentarą